Gümeli Belediyesi
Çağrı Merkezi 0372 381 7077

Özgeçmişi

1956 Gümelide doğdum. 

1. sınıfı Gümeli İlk ilköğretim okulu ve ondan sonra 2. sınıfı Kdz. Ereğli Nimet İlköretim okulunda devam ettim. İlk ve orta öğretimi Kdz. Ereğlide bitirdi. Mezun olduktan hemen sonra 1975’in 10. ayında Erdemir’ e işbaşı yaptım. Aynı zamanda açıktan yüksek öğretimime devam ettim.

1977/3 tertip olarak askere gittim ve Kıbrıs'ta vatani görevimi yaptıktan sonra 1979 yılının 8. ayında tekrar Erdemir’ e iş başı yaptım. Sırasıyla Gümeli spor da Yönetici, Türk Metal Sendikası, Erdemir vakfı, Chp’ de delegelik, Gümeli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde 2 dönem başkanlık yaptıktan sonra, emekliliğim ardından 2002 yılından itibaren aktif siyasete atıldım.

2004 yerel seçimlerde Chp den Belediye başkanı adayı oldum. 29 Mart 2009 yerel seçimlerde DSP’den Belediye Başkanı adayı oldum ve Belediye Başkanı seçildim. 
Ve şu anda yürütmekte olduğum Belediye Başkanlığı görevimde, halka yakın, insanları her haliyle seven, azimli, yeniliklere açık, araştırmacı, halkımın daha iyi imkanlara sahip olması için gece gündüz çalışan idealist bir Belediye Başkanıyım.

Bayan Fatma Saydam İle evli, 2 çocuk babası ve Fransızca bilmektedir. 

Ahmet Saydam

Gümeli Belediye Başkanı

Hizmetler
ANKET
BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ??
BELEDİYEMİZİN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN MUSUNUZ??
  • EVET,MEMNUNUM
  • HAYIR,MEMNUN DEĞİLİM
  • FİKRİM YOK
  • GÖRÜŞ VE FİKİRLERİM İÇİN MAİL ATACAM

GÜMELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Tc Zonguldak Gümeli Belediye Başkanlığı

Telefon : 0 372 381 70 77 
Faks     : 0 372 381 70 04
Mail     : info@gumeli.bel.tr